ШКОЛА: трудности
ДЕТСКИЙ САД: развитие

Як вибрати торт на день народження

День народження — особлива дата, яку ми чекаємо цілий рік, тому підготовка до свята починається задовго до заповітної дати. Щоб справити враження на запрошених гостей, необхідно прикрасити приміщення, продумати і приготувати страви і розпланувати програму вечора.

Велика увага приділяється солодкого столу. Неможливо обійтися без урочистого задування свічок, при якому загадують бажання.

Останнім часом господині не горять бажанням приготувати торт самостійно. Набагато зручніше замовити його у хорошого кулінара, який виконає будь-який каприз замовника, адже сьогодні можна замовити торт не тільки на день народження, але і торт на хрестини.

Які нюанси вибору торта необхідно продумати?

Розрахунок ваги. Від обсягу торта буде залежати і ціна. Тим не менше, потрібно бути впевненим, що всім гостям дістанеться ласощі.

Тип торта і начинки. Поцікавтеся у друзів, який торт вони хочуть спробувати або ж виберіть начинку на свій розсуд. Якщо в святкове меню, входять тільки солодкі страви (наприклад, на дитячий день народження), краще взяти торт з кремом, вершками і великою кількістю коржів. Для закінчення ситного застілля краще замовити у кондитера

Оформлення та дизайн. При проведенні тематичної вечірки можна підібрати торт будь-якої форми і в будь-якому виконанні. Досить запропонувати свій варіант або вибрати із запропонованих.

Дата виготовлення. Заздалегідь обговоріть з майстром дату, на яку потрібно орієнтуватися. Мало хто погодитися готувати торт необдумано за добу до дня народження. У всякому разі, терміновість точно вплине на ціну.

Безпека. Якщо торт призначений для дитячого свята, компоненти повинні бути максимально адаптовані до потреб дитячого травлення.

Комментарии запрещены.

ДОСУГ: отдых семьей
 • Миргород

  04.10.2018

  Цены на жилье: от 500 грн с человека (не за номер!), но в Миргороде всегда можно снять квартиру посуточно от 200 грн... 
  Читать полностью

 • Шацкие озера

  04.10.2018

  Жилье: от 500 грн за номер Как доехать: лучше всего путешествовать на собственном авто. Координаты GPS: 51°29’48”N 23°50’20”E. Совет:... 
  Читать полностью

 • Озеро Синевир

  04.10.2018

  Цена проживания: от 400 грн за номер. Как добраться: из Львова, Ивано-Франковска или Мукачево. Совет 1: не слушайте... 
  Читать полностью

 • Коблево

  04.10.2018

  Цены на жилье: от 600 грн за номер с удобствами. Детей в возрасте до 6 лет, обычно, селят бесплатно. Как доехать: Коблево... 
  Читать полностью

 • Затока

  04.10.2018

  Это место несколько лет назад кардинально улучшили. Теперь Затока – прекрасный вариант для семейного отдыха... 
  Читать полностью

ПСИХОЛОГИЯ: важное